Інтерв’ю з Vladimir Gnatenko

Інтерв’ю для Dopamine vibes з молодим українським артистом із Луцька Gnatenko.

– Що спонукало тебе до написання музики і бажання грати лайви? Як давно це сталося?

Спонукав інтерес до музики, а після того як почав , любов до неї, не дає перестати це робити. Це почалося приблизно років 7-8 назад.

– Які артисти надихають тебе?

Останнім часом найбільше надихає Biosphere.

– Нещодавно відбувалась колаборація Boiler Room х Схема, в якій ти також брав участь. Які емоції ти пережив під час свого виступу?

Хвилювання , радість, я вже й не пам’ятаю, якщо чесно)

– Від чого ти відштовхуєшся, коли будуєш свій сет?

Я не будую його, я маю заготовки , міді мелодії, семпли і кожен раз виходить по різному в плані структури, а відштовхуюсь від своїх емоцій і переживань.

– Які плани на майбутнє у музичній сфері?

Ніяких планів, пливу по течії життя))))

– Кого з сучасних артистів, які грають лайв, можеш виділити?

Якщо чесно, то я так давно не був на вечірках де грали лайви, що вже і не можу точно сказати. Але точно мені до вподоби Настя Воган, Остудінов та Тofu dj.
Але взагалі мені не дуже подобаеться ставити акцент на слові “лайв”, бо чув декілька dj сетів, які були набагато красномовнішими за лайви на тій же вечірці.
По моєму немає різниці dj сет чи лайв, головне це посил, віддача і розповідь. А хто як це робить,то вже другорядна справа.

– Як думаєш, яке майбутнє чекає на українську сцену?

Не знаю, але надіюся, що кожен, хто називає себе дж або музикантом, дійсно був ним. Якщо всі це будуть розуміти і йти дослідницьким шляхом, то майбутнє безперечно буде світлим.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *