Інтерв’ю з Bohdan

Bohdan досить впізнавана фігура на українській електроній сцені. За останні кілька років він релізився на таких провідних імпринтах, як Informa, NORITE, Illegal Alien. Його роботи сапортять такі артисти як Antigone, Kangding Ray, ремікси на його музику зробили AWB, Deepbass, Hydrangea та HD Substance.

– Скільки років ти займаєшся музикою?

Я почав займатися продакшном десь у 2012-му. До цього років вісім був у діджеїнгу, а ще раніше, у школі і в університеті були історії з живою хардкор-музикою.

– Як ти вважаєш, на якого слухача орієнтований твій саунд?

Чесно кажучи, я про свою музику взагалі не міркую в подібному ракурсі. Все, що я роблю, орієнтоване в першу чергу на мене самого. І потім вже на тих, з ким у мене можуть бути якісь спільні інтереси, сприйняття, або захоплення.

– Які саме артисти/лейбли відіграли важливу роль у становленні тебе як музиканта?

Якщо говорити про якісь ранні етапи, то це напевно The Orb, Leftfield та Thievery Corporation – їхній “DJ-Kicks”до сих пір найулюбленіший. З того, що впливає зараз, це в основному Donato Dozzy, Dino Sabatini, Minilogue і артисти лейбла Hypnus. Хоча найбільше я вважаю за краще знаходити якісь нові або відносно нові імена і лейбли – такі як End Of Perception, або гонконгський Kizen Records. Вони відкривають справжніх самородків з дуже самобутнім звучанням.

Фото зроблене на вечірці MachineRoom w/Dadub live фотографом Sasha Hippiekoala

– Якими якостями, на твою думку, повинен володіти музикант, щоб формувати якісну музику?

На мою думку, в першу чергу потрібно дуже сильно любити те, чим займаєшся. Це допоможе розвинути в собі вкрай необхідні посидючість і терпіння. По-друге, у вас має бути, що сказати. Без цього жоден технічно якісний продакшн не спрацює. Дуже важливо знайти своє особливе, індивідуальне звучання. Унікальність і цікавість композиції завжди буде важливішою за її рафінованость. Важливо також виховувати і розвивати власний смак, що дозволяє відрізняти хороше від поганого, і краще від хорошого. Адже якщо ваше почуття смаку нижче, ніж у ваших слухачів, ви не зможете викликати у них інтерес.

– Від чого ти відштовхуєшся, коли будуєш свій сет?

Від своїх особистих переваг. Власне, я ніколи не поставлю трек, який мені не подобається на сто відсотків. Ще, звичайно, має значення місце і час сету.

– Нещодавно у тебе був дебютний лайв з твоїм сайд-проектом Asyncronous на Rhythm Büro: Natura, як відіграли, які емоції пережили там?

Це був чудовий досвід. Ми не знали, насправді, чого очікувати від виступу, оскільки до цього дня проект існував виключно як студійний. Але прем’єра лайву відбулася в найбільш правильний час і в найкращому для цього місці. Тому величезне спасибі команді Rhythm Büro за запрошення.

– Розкажи нам про свій останній реліз? Що надихало тебе при написанні цього альбому?

Це не альбом, а EP з трьох треків і одного реміксу. Він називається “Catatonia”, і вийшов 24 червня на мексиканському лейблі Illegal Alien Records, яким керує Ricardo Garduno. В цілому, він несе в собі певні метамодерністські умонастрої, де ніщо стороннє не заважає повній зосередженості на музиці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *